Dzień Głośnego Czytania „Brykające tygryski”

Po wizycie „Mądrych sówek” w Bibliotece nadszedł czas na odwiedziny kolejnej grupy przedszkolnej „Brykające tygryski.” Na to spotkanie zabrałam ze sobą szóstkę pluszowych słodziaków, które wywołały falę entuzjazmu u dzieci. Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania przedszkolaki wysłuchały krótkiego opowiadania z serii Gangu Słodziaków. Po przeczytaniu przygody sympatycznego bohatera Gangu, którym był ryś Rysio, nadszedł czas na zabawę w przyklejanie imiennych, jesiennych listków na stare drzewo, które rosło na rozłożystej leśnej polanie.
Na zakończenie spotkania p. Małgorzata Siwek-Słomska wychowawczyni „Brykających tygrysków”,zaprezentowała wraz z dziećmi zabawy muzyczno-ruchowe.
Jesienne, kolorowe drzewko ozdobione przez grupę przedszkolaków zdobi Wystawkę w Bibliotece Publicznej w Zalasowej.

Burza Małgorzata