Rozdanie nagród w konkursie czytelniczym w Zalasowej

Rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego
Dnia 23 października 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalasowej, nastąpiło uroczyste rozdanie nagród laureatom w konkursie „Najaktywniejszy czytelnik wakacji w Gminie Ryglice – 2018r.” Konkurs ten został zorganizowany już po raz szósty. Celem konkursu było zachęcenie do czytania książek w okresie wakacji, zaproszenie do częstszego korzystania z usług Biblioteki, promowanie aktywności twórczej, a także popularyzowanie literatury wśród dzieci i młodzieży. Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Kwalifikację do konkursu otrzymało 42 uczestników z trzech Bibliotek:
– Ryglice 15 osób
– Zalasowa 24 osoby (w tym 1 uczestniczka z Woli Lubeckiej)
– Lubcza 3 osoby
Najliczniejszą grupą biorącą udział w konkursie była zalasowska szkoła, co nas niezmiernie cieszy😊.
Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz pamiątkowe „imienne” medale.
Wszystkim składamy gratulacje i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej odsłonie konkursu.
Pamiętajmy: „Kto czyta książki – żyje podwójnie.”
Burza Małgorzata