Spotkanie autorskie z Hanną Cygler

Spotkanie autorskie

24 października w Spichlerzu Dworskim w Ryglicach odbyło się spotkanie autorskie z panią Hanną Cygler, autorką powieści obyczajowych i historycznych.
Pani Cygler zadebiutowała w 2003 roku powieścią „3 razy R”. W swoim dorobku literackim posiada 18 tytułów, wśród nich: „Grecka Mozaika”, „Tylko kochanka”, „Dobre geny” czy „Nowe niebo”. Swoją obecnością zaszczycił nas również prozaik i krytyk literacki Robert Ostaszewski. 
Po przywitaniu zgromadzonych gości przez panią kierownik Beatę Jagodzińską głos został oddany autorce. Pani Hanna opowiadała o początkach swojej kariery, o swoich książkach, podróżach oraz różnych zabawnych historiach z wydawcami. Spotkanie było doskonałą okazją do zadawania pytań autorce. Nie zabrakło również czasu na rozmowę z czytelnikami, podpisywanie książek oraz wspólne fotografie. Po wręczeniu podziękowań wszyscy, licznie zgromadzeni udali się na poczęstunek przygotowany przez Stowarzyszenie Koło Pań Rygliczanek z Ryglic.
Spotkanie autorskie zostało zorganizowane w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki w Małopolsce w roku 2018” realizowanego przy wsparciu finansowym Instytutu Książki.

Pawłowicz Edyta
GBP Ryglice

fot. Paweł Jarmuła

Print Friendly, PDF & Email
Zmień rozmiar czcionek
Przełącz wysoki kontrast