Wystawka „Hanna Cygler” w BP w Lubczy

We wtorek 23 października w Bibliotece Publicznej w Lubczy wykonano wystawkę o Hannie Cygler, polskiej pisarce, z okazji zaplanowanego na dzień 24 października spotkania autorskiego. Pani Cygler to jedna z najchętniej czytanych polskich pisarek. Od lat jej książki cieszą się niesłabnącą popularnością, o czym świadczą chociażby liczone w setkach tysięcy wypożyczenia jej książek w bibliotekach i dziesiątki zaproszeń na spotkania autorskie.
 Dom Wydawniczy REBIS opublikował dotąd 18  książek autorki: Odmiana przez przypadki, Dobre geny, Bratnie dusze, Tryb warunkowy, Deklinacja męska/żeńska, Przyszły niedokonany, W cudzym domu, Kolor bursztynu, Grecka mozaika, Głowa anioła, Dwie głowy anioła, Czas zamknięty, Pokonani, Złodziejki czasu, Za cudze grzechy, Przekład dowolny, 3 razy R, Tylko kochanka.