"Jak powstaje książka" Szkoła Kowalowa

W dniu 5 maja pani bibliotekarka z GBP Ryglice udała się na zajęcia Biblioterapii do uczniów klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej w Kowalowej. Tematem przewodnim była książka i etap jej powstawania. Książki mają moc, a w szczególności bajki terapeutyczne, które pomagają dzieciom pokonać lęk, przezwyciężyć trudne sytuacje i oswoić nieznane.

Zagadki, rozwiązywanie krzyżówki oraz kodowanie to jest to co  lubią najbardziej. Podczas słuchania książki „Tata Oli nie umie przegrywać” z serii: Tata i małolata uśmiech nie schodził z buzi pierwszaków. Z tą serią książek powinni zapoznać się wszyscy rodzice wraz ze swoimi pociechami czy to młodszymi czy starszymi. Dobra zabawa murowana, a walor edukacyjny zachowany.

dzieci kodują
dzieci z Kowalowej